Ruszyła sprzedaż biletów na Warsaw Dental Medica Show! 

Sprzedaż biletów oraz rejestracje branżowe na Warsaw Dental Medica Show wystartowały! Każdy przedstawiciel branży może nabyć darmowy bilet po rejestracji upoważniający do wejścia na targi, a wszyscy, którzy chcą skorzystać z kongresu ( Stomatologia, Medycyna estetyczna, EDUASYST) mogą zakupić do końca lipca bilety w promocyjnej cenie! Kup bilet już dziś i nie przepłacaj!

IV Kongres Stomatologiczny organizowany przez Polskie Towarzystwo Stomatologiczne

Wyjątkowe wydarzenie edukacyjne dla lekarzy stomatologów, którzy chcą poszerzyć wiedzę i podnieść Swoje umiejętności. Skorzystaj z teoretycznej i praktycznej wiedzy przekazywanej podczas Kongresu oraz sprawdź najnowsze produkty oraz trendy w branży stomatologicznej podczas targów

IV Kongres Medycyny Estetycznej

Wyjątkowe wydarzenie edukacyjne dla lekarzy stomatologów, którzy działają lub chcą poszerzyć swój zakres usług o zabiegi w obszarze medycyny estetycznej. Skorzystaj z teoretycznej i praktycznej wiedzy przekazywanej podczas Kongresu oraz sprawdź najnowsze produkty oraz trendy w branży estetycznej podczas targów.

IV Kongres EDUASYST

Eduasyst to wykłady i warsztaty stworzone w oparciu o oczekiwania uczestników – asysta stomatologiczna i higienistki. Naszymi wykładowcami są specjaliści – praktycy, którzy posiadają duże doświadczenie zawodowe. Prowadzą wiele szkoleń oraz są autorami licznych publikacji z dziedziny stomatologii.