Galderma Polska Sp. z o.o

logo-exhibitor

Opis Wystawcy
Galderma to największa na świecie niezależna firma dermatologiczna, która została założona w 1981 roku, a jej misją jest zmieniać sposób w jaki świat myśli o zdrowiu skóry.

Produkty Galderma pomagają odzyskać i utrzymać zdrową skórę, poprawiając jakość życia pacjentów oraz chronią skórę przed negatywnymi czynnikami środowiska przywracając jej młodzieńczy wygląd.

W obszarze medycyny estetycznej firma dostarcza lekarzom najszersze i najbardziej komplementarne portfolio produktów do zabiegów iniekcyjnych, począwszy od pierwszego na świecie wypełniacza tkankowego na bazie kwasu hialuronowego, RESTYLANE, który obchodzi w tym roku swoje 25 lecie, mogąc się pochwalić 50 milionami zabiegów wykonanych w 76 krajach.

RESTYLANE to gama wypełniaczy pozwalająca na personalizację zabiegów u pacjentów z zachowaniem bezpieczeństwa ich stosowania oraz zapewniająca pacjentom naturalne efekty, którymi mogą się cieszyć nawet do 24 miesięcy. Kwas hialuronowy RESTYLANE dzięki dwóm komplementarnym technologiom NASHA i OBT oferuje możliwości liftingu, wypełniania oraz modelowania twarzy. Restylane to najbardziej różnorodne portfolio wypełniaczy na świecie!

Drugim produktem oferowanym przez firmę Galderma już od ponad 10 lat jest toksyna botulinowa typu A, którą cechuje szybkość działania i widoczne w ciągu 24h efekty, utrzymujące się do 5 miesięcy. Galderma w roku 2021 wprowadza na rynek pierwszą w Europie płynną formułę toksyny botulinowej, gotową do użycia bez konieczności rozcieńczania, zapewniającą precyzję oraz komfort jej użytkowania.

Trzecią kategorią najczęściej wykonywanych zabiegów w gabinetach medycyny estetycznej – są stymulatory tkankowe. Galderma oferuje oryginalny i silny stymulator kolagenu – kwas L-polimlekowy, czyli Sculptra, która zapewnia odbudowę jędrności i jakości skóry dzięki syntezie kolagenu typu I. Efekty kliniczne jakie lekarze specjaliści osiągają w swojej codziennej praktyce u pacjentów, to zwiększenie ilości kolagenu typu I o 66,5% już po 3 miesiącach od rozpoczęcia terapii, której efekty utrzymują się nawet do 25 miesięcy. Obecnie Sculptra dostępna jest z nowym protokołem przygotowania pozwalającym na natychmiastowe podanie preparatu pacjentom.

Galderma czerpiąc ze swojego dziedzictwa dermatologicznego, oferuje unikatowe programy edukacyjne zapewniając doskonałość obsługi każdego klienta i dostarczając swoje produkty do 99% klinik w ciągu 24h od zamówienia.