5. września o godz.18:30 rozpocznie się Wieczór Muzyczny – gala towarzysząca targom Warsaw Dental Medica Show na której wystąpi legenda polskiego rynku muzycznego – Marek Sierocki.

Marek Sierocki to jeden z najbardziej znanych polskich prezenterów muzycznych, publicysta i autor książek biograficznych znanych zespołów muzycznych. W połowie lat 80-tych rozpoczął prowadzenie muzycznego kącika w niezwykle popularnym telewizyjnym programie informacyjnym – „Teleexpress”. Na początku lat 90-tych został także redaktorem naczelnym polskiej edycji słynnego pisma młodzieżowego „Bravo”. Jego rosnąca pozycja w telewizji publicznej doprowadziła Sierockiego do funkcji dyrektora artystycznego dwóch najważniejszych festiwali w Polsce: Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu oraz Festiwalu w Sopocie organizowanego przez Telewizję Polską. O wszechstronności Sierockiego świadczy również to, że związany jest on z Radiem VOX. Postanowieniem Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego z 3 października 2013 został odznaczony “Złotym Krzyżem Zasługi” za “zasługi dla rozwoju telewizji publicznej, za osiągnięcia w pracy zawodowej i działalności społecznej”.

Wspaniała muzyka, świetna zabawa i wiele więcej atrakcji zapewni Marek Sierocki 5. września w Ptak Warsaw Expo.

6. września o godz. 18:30 rozpocznie się Wieczór Galowy – gala towarzysząca targom Warsaw Dental Medica Show, którego gościem specjalnym będzie piosenka Lou Bega.

Lou Bega to niemiecki piosenkarz, który największe triumfy święcił na przełomie XX i XXI wieku. Nagrana w 1999 roku przez artystę nowa wersja piosenki Péreza Prado, „Mambo No. 5”, stała się przebojem na całym świecie i do dzisiaj należy do najbardziej znanych piosenek z dorobku wokalisty. Lou Bega sprzedał ponad 13 milionów płyt! W pierwszej dekadzie XXI wieku z koncertami objechał niemalże cały świat, uwzględniając takie egzotyczne miejsca, jak Maroko, Bombaj czy Emiraty Arabskie. Już 6. września zaśpiewa specjalnie dla Państwa w Ptak Warsaw Expo!