Hosted Buyers

PROGRAM

1-3 / 10 2020

Targi Warsaw Dental Medica Show to jedyne w Polsce takie wydarzenie integrujące środowisko stomatologii i medycyny estetycznej, realizowane w formule Wielkiego Branżowego Show. Innowacyjna formuła targowa umożliwiająca realizację celów biznesowych i naukowych. Nasz program dla kupujących jest kompleksowo zaprojektowany, aby zapewnić wyjątkowe i owocne wrażenia z wydarzeń. Spotkaj się z kluczowymi decydentami biznesowymi twarzą w twarz.

Zapraszamy na największe wydarzenie integrujące środowisko stomatologii i medycyny estetycznej w Polsce. Wiele globalnych marek, nowości rynkowe i najnowsze trendy w jednym miejscu będą doskonałą platformą do odkrywania działalności komercyjnej w tym sektorze.

Zarejestruj się i zostań VIP-em

SPOTKANIA B2B

VIP ROOM

WIECZÓR GALOWY

DARMOWY KUPON OBIADOWY

FORMULARZ REJESTRACJI

Wypełnij formularz rejestracji, a nasz zespół skontaktuje się w celu ustaleniu szczegółów.

Ups! Nie mogliśmy znaleźć twojego formularza.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest spółka PTAK WARSAW EXPO sp. z o.o. z siedzibą w Nadarzynie (kod pocztowy: 05 – 830), przy Al. Katowickiej 62, wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000671001, NIP 532544579. Dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a lub b ww. Rozporządzenia w celach wskazanych w treści ww. zgód. Dane będą przetwarzane do czasu wycofania zgody i będą podlegały okresowemu przeglądowi co 2 lata. Pani/a dane osobowe mogą być przekazane osobom trzecim, które przetwarzają dane osobowe w imieniu PTAK WARSAW EXPO sp. z o.o. na podstawie umów powierzenia tj. usługi IT, podmioty świadczące usługi marketingowe, podmioty przetwarzające dane w celu dochodzenia roszczeń i windykacji lub innych. Ma Pan/i możliwość dostępu do swoich danych, w celu ich sprostowania i usunięcia, przeniesienia danych oraz żądania ograniczenia ich przetwarzania ze względu na swoją szczególną sytuację, wniesienia sprzeciwu oraz wycofania udzielonej zgody w każdym momencie, przy czym, cofnięcie uprzednio wyrażonej zgody nie wpłynie na legalność przetwarzania przed jej wycofaniem, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane nie będą przekazywane do państw trzecich oraz nie podlegają profilowaniu tj. automatycznemu podejmowaniu decyzji. Kontakt z administratorem możliwy jest pod adresem e-mail: rodo@warsawexpo.eu.

Kontakt

Abhinav Pandey
International Sales Specialist (ENG)

+48 572 504 645
a.pandey@warsawexpo.eu

Natallia Suprun
International Sales Specialist(RU)

+48 501 239 406
n.suprun@warsawexpo.eu