VII Międzynarodowy Kongres Branży Stomatologicznej

5-7|09|2024

Wydarzenie organizowane w ramach targów:

Twój biletna targi

  • Hidden
Poland Dental Congress by PTS

Rozwijaj swoje umiejętności z najlepszymi!

Sprawdź co dla Ciebie przygotowaliśmy

Spotkaj się z ekspertami świata stomatologii, zdobywaj nową wiedzę i umiejętności, które wpłyną na jakość Twojej pracy i satysfakcję pacjentów. Dołącz do grona profesjonalistów, którzy tak jak Ty, nieustannie dążą do doskonałości.

VII Kongres Stomatologii PTS

Kongres Stomatologii Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego  to kluczowe wydarzenie dla dentystów i specjalistów, prezentujące najnowsze osiągnięcia i innowacje w stomatologii, otwierające drogę do nowych metod leczenia oraz podniesienia kwalifikacji.

VII Kongres Eduasyst

Wykłady i warsztaty dla asysty stomatologicznej i higienistek, prowadzone przez doświadczonych praktyków. Zdobądź praktyczne umiejętności, które podniosą standardy opieki stomatologicznej i satysfakcję klienta.

Kongres medycyny estetycznej

Specjalnie dla dentystów chcących wzbogacić ofertę swoich gabinetów, prezentujemy nowinki i techniki z zakresu estetyki, które mogą stanowić doskonałe uzupełnienie stomatologicznych usług.

Zobacz więcej
Prezentacje nowości od wystawców

Firmy przedstawiają innowacje i techniki, które rewolucjonizują branżę stomatologiczną. Wszystko co zoptymalizuje i ułatwi pracę w gabinetach i podniesie  standard obsługi pacjenta.

Dołącz do grona prelegentów!

Jesteś ekspertem w dziedzinie stomatologii lub medycyny estetycznej i chcesz podzielić się swoją wiedzą? Zainteresowało Cię prowadzenie panelu dyskusyjnego, warsztatu lub prezentacja Twoich badań podczas naszego kongresu? Wypełnij poniższy formularz zgłoszeniowy, aby stać się częścią programu merytorycznego jako prelegent. To wyjątkowa okazja, aby zaistnieć w branży, podzielić się doświadczeniami i wpłynąć na rozwój stomatologii.

  • Hidden

Prelegenci w poprzednich edycjach