Kup bilet na Kongres

PROGRAM DENTALMEDICA SHOW 5-7.09.2019 MEDYCYNA ESTETYCZNA

Harmonogram 05.09.2019Harmonogram 06.09.2019Harmonogram 07.09.2019

WARSZTATY

Harmonogram
 • 11:30 - 12:30Workshop: Anatomia na kadawerze + pokazdr hab. n. med. Agnieszka Przystańska

  KUP BILET>>
  Zapraszamy na workshop "Anatomia bez tabu czyli anatomia twarzy - jak unikać powikłań w zabiegach medycyny estetycznej i stomatologii. Pokaz dysekcji na kadawerze."

  Ludzkie preparaty nieutrwalone (tzw. kadawery) są najbardziej zaawansowaną formą edukacji medycznej. Poza brakiem ukrwienia preparat jest niemal identyczny z żywą tkanką pacjenta. Każdy lekarz ma możliwość rewizji swojej wiedzy anatomicznej.

  Jest to dla Państwa unikatowa okazja, aby zdobyć, bądź utrwalić wiedzę dotyczącą poszczególnych dziedzin medycyny estetycznej oraz zweryfikować dotychczasowe techniki.

  W programie dysekcji: skóra właściwa, powierzchowne i głębokie przedziały tłuszczowe SMAS, naczynia i nerwy, więzadła, platysma, strefy niebezpieczne tzw. „danger zones”.

  Serdecznie zapraszamy w czwartek 5.09 godz. 11:30.

  Workshop poprowadzi dr hab. n med. Agnieszka Przystańska. Jest lekarzem stomatologiem, w 1994 r. ukończyła Uniwersytet Medyczny im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu. W 2004 r. uzyskała stopień naukowy doktora nauk medycznych w dziedzinie stomatologii. Jest nauczycielem akademickim z ponad 20-letnim doświadczeniem w nauczaniu anatomii i laureatką nagród dydaktycznych za nauczanie w języku polskim i języku angielskim. Anatomia jest jej pracą i pasją. Współpracuje z Poznań Lab Instytut Medycyny Praktycznej jako współprowadząca kursy cadaverowe dla lekarzy. Jej zainteresowania naukowe dotyczą głównie anatomii głowy i szyi. Jest autorką licznych publikacji z dziedziny anatomii, morfologii narządu żucia i stomatologii w czasopismach polskich i zagranicznych.