Zainteresowanie Warsaw Dental Medica Show przeszło najśmielsze oczekiwania organizatorów i wystawców. Osoby, które jeszcze się wahają, czy zawitać w Ptak Warsaw Expo, zachęcamy do zobaczenia fotorelacji z pierwszego dnia targów 

“Goście odwiedzający stoiska wystawiennicze oraz wypełniający sale konferencyjne są najlepszą nagrodą za trud, który włożyliśmy w organizację targów” — mówi Agnieszka Dąbkowska, dyrektorka IV Międzynarodowych Targów i Kongresów Stomatologii i Medycyny Estetycznej.  

Sami uczestnicy są pod wrażeniem różnorodnych aspektów tegorocznej imprezy. Wystawcy znakomicie odnajdują się w estetycznych i nowoczesnych stoiskach, odwiedzający doceniają pomocną obsługę oraz dobrze przemyślaną infrastrukturę hali targowej. Na stoiskach czołowych w branży firm znajdziemy specjalistyczne sprzęty, narzędzia oraz pomocne publikacje.  

Wraz z oficjalnym otwarciem targów rozpoczęły się również wydarzenia towarzyszące: Kongres Stomatologii, Kongres Medycyny Estetycznej, Dzień Nowych Technologii oraz warsztaty i szkolenia; kongres EduAsyst rozpocznie się natomiast w piątek. Uczestnicy, dzięki nadawanym na żywo komunikatom, są na bieżąco informowani o nadchodzących szkoleniach i wykładach. 

Ptak Warsaw Expo zaprasza do udziału w Warsaw Dental Medica Show wszystkie osoby związane z branżą stomatologiczną oraz miłośników zdrowia i medycyny estetycznej.