Łączymy siły, żeby działać jeszcze skuteczniej

Zarządzasz placówką medyczną? Prowadzisz działalność leczniczą? Szukasz pracy w ochronie zdrowia?

Odwiedź nas w strefie Fuzja Doświadczeń podczas III Międzynarodowych Targów i Kongresu Stomatologii i Medycyny Estetycznej w Warszawie i sprawdź, jak możemy Ci pomóc.

Fuzja Doświadczeń to wspólna inicjatywa czterech firm od lat działających na rynku medycznym. Naszym celem jest kompleksowe wsparcie medyków indywidualnych i menadżerów związanych z opieką zdrowotną. Naszą siłą jest różnorodność doświadczeń i unikalna wiedza, która pozwala nam na co dzień wspierać medyków w ich codziennych wyzwaniach.

Strefa Kariery i Rozwoju

Nasza Strefa Kariery podczas Warsaw Dental Medica Show jest czymś zupełnie nowatorskim na rynku! Przygotowaliśmy szereg aktywności, których celem jest połączenie pracodawców z pracownikami. Głównym partnerem Strefy Kariery jest firma portal-medica.pl. 

Szukasz pracowników? Zaprezentuj swoją ofertę podczas Warsaw Dental Medica Show! Wypełnij formularz, a my wyświetlimy Twoją ofertę pracy w naszej strefie!

Szukasz pracy w branży? Chcesz przesłać swoje CV do potencjalnych pracodawców? Wypełnij formularz!

Szukasz pracowników? Zaprezentuj swoją ofertę podczas Warsaw Dental Medica Show! Wypełnij formularz, a my wyświetlimy Twoją ofertę pracy w naszej strefie!

Formularz dla pracodawców

Szukasz pracy w branży? Chcesz przesłać swoje CV do potencjalnych pracodawców? Wypełnij formularz!

Formularz dla kandydatów

Jako PRACODAWCA podczas targów będziesz mieć możliwość skorzystania z następujących możliwości:

 • Strefa Kariery – dzięki naszej przestrzeni będziesz mieć możliwość zaprezentowania się jako pracodawca, porozmawiania z potencjalnymi kandydatami oraz przedstawienia swojej oferty. Będziesz mógł porozmawiać z kandydatami na swoim własnym stanowisku w Strefie kariery.
 • Speed Recruitment – słyszałeś/-aś o szybkich randkach? Podczas naszego wydarzenia będziesz mieć niepowtarzalną okazję odbyć krótkie rozmowy rekrutacyjne z kandydatami! W specjalnie zaaranżowanej przestrzeni będziesz mieć możliwość odbyć wstępne rozmowy z potencjalnymi pracownikami! To my zajmiemy się kwestiami organizacyjnymi, Ty tylko przychodzisz na umówione spotkanie.
 • Wykłady dla pracodawców – podczas targów zostaną przeprowadzone wykłady na temat tworzenia ogłoszeń rekrutacyjnych, efektywnego poszukiwania kandydatów oraz budowania atrakcyjnej marki pracodawcy.
 • Tablica ogłoszeń – będziesz mieć okazję zaprezentowania swoich ofert pracy w nowoczesnej, multimedialnej formie. Wystarczy, że udostępnisz nam swoje ogłoszenie rekrutacyjne przy pomocy poniższego formularza.

Jako KANDYDAT podczas targów będziesz mieć możliwość udziału w:

 • Strefa Kariery – dzięki naszej przestrzeni będziesz mieć możliwość spotkania się z potencjalnymi pracodawcami i zapoznania się z ich ofertą.
 • Speed Recruitment – słyszałeś/-aś o szybkich randkach? Podczas naszego wydarzenia będziesz mieć niepowtarzalną okazję odbyć krótkie rozmowy rekrutacyjn! Będzie to doskonała okazja do zdobycia cennego feedbacku oraz znalezienia pracodawcy!
 • Strefa Feedbacku – nasza strefa oferuje możliwość skonsultowania swojego CV oraz obranej ścieżki zawodowej. Będziesz mieć możliwość spotkania i porozmawiania z profesjonalnymi rekruterami.
 • Warsztaty merytoryczne – w trakcie wydarzenia przewidzieliśmy również warsztaty dla kandydatów, podczas których dowiesz się jak przygotować swoje dokumenty aplikacyjne oraz w jaki sposób skutecznie poszukiwać pracy.
 • Tablica ogłoszeń – będziesz mieć okazję do zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy w branży oraz porozmawiania z potencjalnymi pracodawcami.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Kim jesteśmy?

 • Portal-Medical tworzą specjaliści w zakresie rekrutacji. Od ponad 8 lat skutecznie pośredniczymy w zatrudnianiu najlepszych specjalistów z branży, wspierając w tym procesie obie strony – kandydatów i pracodawców. Działamy dwutorowo: prowadząc portal skupiający oferty pracy w medycynie i prowadząc agencję rekrutacyjną wyspecjalizowaną w rekrutacji pracowników medycznych. Więcej na: http://www.portal-medicahr.pl/ 

 • Serwis Prawnik Lekarza i prawniczki, które go tworzą, to kancelaria adwokacko-radcowska, specjalizująca się w prawie medycznym. Oprócz obsługi prawnej podmiotów medycznych oraz pomocy udzielanej pracownikom ochrony zdrowia, regularnie publikują i uczą o prawie medycznym. Ciekawie, z pasją i ogromnym zaangażowaniem. Więcej na: https://prawniklekarza.pl/

 • Medidesk to narzędzie, które wspiera efektywne zarządzanie placówką medyczną: pozwala na obsługę wszystkich kanałów komunikacji z pacjentem, monitorowanie wskaźników biznesowych i kanałów marketingowych. Zespół Medidesk specjalizuje się także w szkoleniach z zakresu profesjonalizacji obsługi pacjenta i sprzedaży usług zdrowotnych. Więcej na: https://medidesk.pl/

 • DCC Grygorcewicz Development Consulting Coaching pracuje z właścicielami, menedżerami i zespołami placówek medycznych, pomagając im w osiąganiu lepszych wyników w zdrowej atmosferze. Zespół DCC Grygorcewicz specjalizuje się w szkoleniach i coachingu grupowym i indywidualnym, w obszarach zarządzania, przywództwa i przedsiębiorczości, zwiększając efektywność i zaangażowanie. Więcej na: https://dcc-grygorcewicz.pl/