Wieczory z Gwiazdami

Świetna zabawa i doskonała integracja – dwa wieczory pełne tańca, muzyki i dobrego humoru czekają na odwiedzających Międzynarodowe Targi i Kongres Stomatologii i Medycyny Estetycznej Dental Medica Show.

Wizyta na targach oraz udział w kongresie to dla uczestników czas intensywnego wysiłku. Właśnie dlatego, z myślą o relaksie po długich godzinach spędzonych w salach konferencyjnych bądź na zwiedzaniu targowej ekspozycji, przygotowaliśmy dwa, pełne atrakcji wieczory – Tematyczny oraz Galowy. Uczestnictwo w nich połączy relaks z budową relacji biznesowych oraz integracją środowiska. Specjalnie dla Państwa wystąpią: Edyta Górniak, Stefano Terrazzino oraz Kabaret Moralnego Niepokoju. Każdego wieczoru na uczestników czekać będzie poczęstunek.

Wieczór Tematyczny – CZWARTEK, 6 WRZEŚNIA

Na początek gości imprezy rozbawią artyści z Kabaretu Moralnego NiepokojuMikołaj Cieślak i Rafał Zbieć. Cieślak, którego od ubiegłego roku możemy podziwiać w roli Mariusza w serialu komediowym “Ucho Prezesa” ma na koncie mnóstwo kabaretowych wcieleń, w tym m.in. Inżyniera Mrównicy i Bożydara. Zbieć podczas występów w KMN najczęściej pojawia się natomiast w roli Mariusza – syna granego przez Roberta Górskiego “Ojca”. Na Wieczór Tematyczny Dental Medica Show artyści przygotują i włączą do programu specjalne, branżowe skecze.
Zaraz potem scenę przejmie Stefano Terrazzino. Goście usłyszą takie włoskie przeboje, jak: Volare, Azzuro czy Mambo Italiano. Stefano wraz ze swoją taneczną partnerką zaprezentują także widowiskowe pokazy tańców oraz przeprowadzą muzyczno-taneczne animacje, które zachęcą do ruszenia na parkiet każdego gościa.
Na zakończenie zaplanowano zabawę taneczną, którą zaserwuje DJ.

Wieczór Galowy – PIĄTEK, 7 WRZEŚNIA

Uroczystą Galę Warsaw Dental Medica Show rozpocznie wręczenie targowych nagród. Poznamy najlepszych wystawców pierwszej edycji imprezy. Następnie na scenie pojawi się megagwiazda polskiej muzyki rozrywkowej – Edyta Górniak. Podczas koncertu gwiazda zaprezentuje swoje największe hity. Po części oficjalnej przyjdzie czas na fantastyczną, taneczną zabawę przy dźwiękach muzyki od DJ’a.

Facebook