Wypromuj się na Warsaw Dental Medica Show

Drogi Wystawco!
Targi Warsaw Dental Medica Show to niepowtarzalna okazja do wypromowania Twojej firmy! Chcesz by Twoje stoisko odwiedziło jak najwięcej osób? Pomożemy Ci sprawić, że Twoi klienci dowiedzą się, że jesteś częścią Najnowocześniejszych Targów Stomatologii i Medycyny Estetycznej w Europie Środkowo – Wschodniej – Warsaw Dental Medica Show!
Poniżej KROK po KROKU wyjaśniamy jak sprawić by o Twojej obecności na Targach dowiedzieli się Twoi klienci!

1. Zamieść nasz baner w swojej stopce mailowej oraz w stopkach pracowników Twojej firmy
2. Zamieść w swoich kanałach Social Media oraz na www informację, że będziesz na Targach Warsaw Dental Medica Show i sukcesywnie o tym przypominaj!
3. Wyślij mailing do bazy swoich klientów, że będą mogli zobaczyć Twoją firmę na WDMS.
4. Poinformuj swoich klientów za pomocą swoich kanałów Social Media o tym, co na nich czeka na Twoim stoisku! (jakie brandy? jakie innowacyjne produkty i usługi? jakie atrakcje?)
5. Przygotuj ofertę specjalną na targi Warsaw Dental Medica Show i poinformuj o niej swoich klientów za pomocą kanałów Social Media oraz mailingu.
6. Umieść na swojej stronie podlinkowany baner Warsaw Dental Medica Show.
7. Podziel się wszystkim tym, co przygotowałeś na Warsaw Dental Medica Show z naszym zespołem! Wyślij nam listę atrakcji i ambasadorów obecnych na Twoim stoisku oraz poinformuj nas o premierach, promocjach i rabatach, które przygotowałeś na targi, a my zamieścimy to w naszych kanałach Social Media. (wszelkie materiały wysyłaj na adres mailowy: marketing@warsawexpo.eu)
8. Jeśli potrzebujesz materiałów o naszych targach poniżej znajduje lista plików do pobrania.

Pobierz banery

800×800


1200×200

Pobierz logo
Warsaw Dental Medica Show

Pobierz

PTAK WARSAW EXPO
Warsaw Dental Medica Show

Pobierz

Gdybyś potrzebował więcej napisz do nas, a my postaramy się pomóc! Tylko działając razem jesteśmy w stanie osiągnąć sukces.