Podsumowanie 3 edycji Warsaw Dental Medica Show

Warsaw Dental Medica Show 2020 już za nami. Wydarzenie z pewnością na długo pozostanie w pamięci wszystkich, którzy mieli okazję w nim uczestniczyć.

W sobotę, 3 października, miał miejsce ostatni dzień jedynych w tym roku stacjonarnych targów oraz kongresu dla branży stomatologii i medycyny estetycznej. Zorganizowanie tak dużej imprezy w obecnych warunkach wydawało się nieprawdopodobne, lecz PTAK Warsaw Expo sprostało wszelkim oczekiwaniom. Organizatorzy dołożyli wszelkich starań, aby targi dla branży stomatologicznej i medycyny estetycznej przebiegły w bezpiecznych, a także, mimo obowiązujących restrykcji – komfortowych warunkach.

Dziś, kiedy opadły już największe emocje, śmiało możemy mówić o sukcesie na skalę, o jakiej mogli marzyć jedynie wielcy optymiści. Co o nim świadczy?

Pomimo okresu pandemii, udało się zebrać branżę stomatologiczną na jedynych w tym roku, stacjonarnych targach w Polsce. Targi wystartowały i co więcej, zgromadziły zadowalającą liczbę wystawców i odwiedzających, co świadczy o ogromnym zaufaniu w kierunku organizatora – PTAK Warsaw Expo.
W trakcie Warsaw Dental Medica Show 2020 nie brakowało chętnych do zapoznania się z ofertą wystawców. W celu przetestowania najciekawszego sprzętu i narzędzi, czy też przeprowadzenia rozmowy z wystawcą, ustawiały się kolejki. Organizatorzy zaaranżowali spotkania dla specjalistów z branży, będące fundamentem dla nawiązania i podtrzymania relacji biznesowych, których efektem może być długoletnia współpraca.
Podczas każdego dnia targów uznani praktycy z zakresu stomatologii, medycyny estetycznej, a także ekonomii, dzielili się swoim doświadczeniem, najnowszymi odkryciami oraz przemyśleniami z głodnymi nowych informacji uczestnikami. Pokaźna dawka wiedzy przekazana w trakcie inspirujących kongresów i warsztatów, zorganizowanych w ramach Warsaw Dental Medica Show 2020. Poszczególne prelekcje spotkały się ze szczególnym zainteresowaniem, co odzwierciedlały pełne sale słuchaczy.
Targi Stomatologii i Medycyny Estetycznej zostały przygotowane zgodnie z najwyższymi standardami bezpieczeństwa. Każdy uczestnik imprezy na wejściu przechodził przez kabinę dezynfekującą. Organizator zadbał również o dostęp do bezpłatnych masek medycznych dla wszystkich osób przebywających w Obiekcie Targowo-Kongresowym. Często używane powierzchnie były na bieżąco dezynfekowane, a wytyczne odnośnie zachowania bezpiecznego dystansu ściśle przestrzegane.
Sukces targów Warsaw Dental Medica Show 2020 dodał otuchy całej branży wystawienniczej. Wydarzenie jest bez wątpienia znakomitym przykładem perfekcyjnie przygotowanego restartu. PTAK Warsaw Expo udowodniło, że jest świetnie przystosowane do realizacji największych imprez targowych, co dało również nadzieję wielu sektorom gospodarki i firmom, dla których obecność na targach jest kluczowym elementem sprzedaży i marketingu.
PTAK Warsaw Expo – organizator Warsaw Dental Medica Show 2020 dziękuje wszystkim wystawcom i odwiedzającym za udział w targach.