Katalog wystawców

Kategoria firmy
Hala
Logo 3D Phoenix poziom 80 RGB.png

Jesteśmy liderem w branży druku 3D i wyłącznym dystrybutorem drukarek 3D takich jak MoonRay, Markforged, Zmorph, HBot, Sinterit. W swojej ofercie posiadamy usługi skanowania 3D, projektowania 3D oraz szkolenia z zakresu technologii 3D. Naszym celem jest zapewnienie kompleksowych rozwiązań od pomocy w wyborze odpowiedniej maszyny do wdrożenia naszych rozwiązań w Państwa firmie.

Hala / hall
C
Stoisko / Stand
114
Logo_3MScienceAppliedToLife.png

3M Oral Care to 3M ESPE i 3M Unitek, czyli światowi liderzy innowacji na rynku stomatologicznym i ortodontycznym. Nasze produkty są obecne we wszystkich ważnych kategoriach rynku – od profilaktyki przez stomatologię zachowawczą i protetykę, znieczulenia miejscowe, aż do rozwiązań w dziedzinie stomatologii cyfrowej i ortodoncji.

Hala / hall
C
Stoisko / Stand
139
ABE_IPSlogo1200x1200.png

ABE – IPS powstało 28 lat temu w Polsce, w celu dostarczania lokalnym instytucjom treści naukowych i akademickich. Dziś jesteśmy kluczowym dostawcą zagranicznych zasobów naukowych i edukacyjnych w Polsce, pracujemy również w innych krajach Europy Środkowej i Wschodniej, a także w Azji Środkowej. Realizujemy zamówienia zarówno dla Klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych: uniwersytetów, instytucji naukowych, ośrodków badawczych, korporacji, księgarni, bibliotek oraz banków. Od 2015 roku ABE-IPS jest wyłącznym dystrybutorem wydawnictwa Pearson na Europę Środkową i Wschodnią, Izrael, Niemcy, Austrię, Szwajcarię i kraje nordyckie. Jesteśmy również wyłącznym dystrybutorem kluczowych wydawnictw medycznych, takich jak Elsevier, Thieme i Wolters Kluwer Health dla Ukrainy i Białorusi.

Hala / hall
C
Stoisko / Stand
45a
headerLogo.png

Jesteśmy największym i najbardziej nowatorskim producentem mebli stomatologicznych w Polsce. Produkujemy meble w technologii zawieszenia dolnych szafek na ścianie. Na to unikatowe rozwiązanie mamy certyfikat jakości, udzielamy 3 lata gwarancji, i od 15 lat posiadamy atest higieniczny.
ACERYS
Al. Krakowska 61
02-183 Warszawa
tel+48 228781196
http://www.acerys.pl

Hala / hall
C
Stoisko / Stand
172
LOGO ADAMMED.JPG

ADAMMED – bezpośredni importer następujących firm zachodnich: SUN Niemcy (producent gumek polerskich), Hatho Niemcy (producent polerskich szczotek protetycznych), Perfection Plus Wlk. Brytania (producent szczoteczek polerskich jak, maseczek i środków dezynfekcyjnych),Dentarina Łotwa (producent i dystrybutor separatorów diamentowych, frezów protetycznych) oraz dystrubutor własnej linii produktów pod nazwą ECO LINE.

Adammed jako hurtownia zaopatrująca większość sklepów w Polsce, wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom zachęcamy Państwa do współpracy bezpośredniej poprzez sklep internetowy http://www.adammed.pl , który pozwoli nam na współpracę między sobą, a my z naszej strony dołożymy wszelkich starań aby współpraca ta była dla Państwa bardzo korzystna.

Hala / hall
C
Stoisko / Stand
57
logo_AC.png

AESCULAP CHIFA to znany na całym świecie producent ponad 5000 wzorów narzędzi chirurgicznych, stomatologicznych
oraz weterynaryjnych. Fabryka powstała w 1946 roku i aktualnie zatrudnia około 2000 pracowników. Jakość i marka firmy rozpoznawane
są w ponad 64 państwach na całym świecie.
Firma AESCULAP CHIFA jest dystrybutorem produktów firmy B. BRAUN i AESCULAP AG

Hala / hall
C
Stoisko / Stand
113
Valentini horizontal logo.jpg

Firma oferuje produkty pod własną marką Valentini jak również cieszy się zaufaniem legendarnej firmy Samsonite, która powierza specjalistom z AGA produkcję galanterii skórzanej pod marką Samsonite. Dla klientów indywidualnych i firm marki Valentini i Samsonite, to synonim luksusu i znakomitego wzornictwa. Z powodzeniem łączą one najlepsze włoskie materiały z modną stylistką i nowoczesnością.

Allergan_h_c.png

Allergan plc z siedzibą w Dublinie, jest jedną z wiodących innowacyjnych firm farmaceutycznych o zasięgu globalnym, jednym z liderów nowoczesnego modelu Growth Pharma. Dzięki swoim innowacyjnym produktom dostępnym w ponad 100 krajach na całym świecie jest jednym z liderów w dziedzinie medycyny estetycznej, okulistyki, neurologii oraz urologii.

Hala / hall
C
Stoisko / Stand
149
amadar_logo1.png

Od ponad 20 lat dostarczamy stomatologom najlepsze rozwiązania:
– kompleksowe wyposażenie w sprzęt stomatologiczny i diagnostyczny
– sprzęt drobny, materiały i akcesoria do codziennej pracy
– fachowe doradztwo na każdym etapie projektu
– atrakcyjne warunki – Finansowanie AMADAR
– profesjonalny serwis i szkolenia
– możliwość testu sprzętu w 5 salonach, w Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Lublinie i Wrocławiu.

Hala / hall
C
Stoisko / Stand
158
amso komputery.jpg

AMSO Komputery poleasingowe to sieć sklepów, które dostarczają sprzęt klasy biznes w najniższych cenach. Obsługujemy instytucje oraz osoby prywatne. W swoim asortymencie posiadamy komputery stacjonarne, laptopy, monitory zarówno te do profesjonalnych zastosowań, jak i typowo biurowych. W naszej ofercie nie brakuje również drukarek, urządzeń wielofunkcyjnych, skanerów i innych sprzętów potrzebnych każdego dnia zarówno w domu, w biurze, klinice etc.

Hala / hall
C
Stoisko / Stand
71
Andersz173.png

Dystrybutor amerykańskich i koreańskich firm: DANVILLE / ZEST DENTAL SOLUTIONS – piaskarki abrazyjne PrepStart oraz PrepStartH2O do bezbolesnego, minimalnie inwazyjnego opracowywania ubytków, mikropiaskarki abrazyjne Microetcher (kliniczno-techniczne) oraz profilaktyczne, formówki, płynne kompozyty (m. in. Accolade i Aria), nowy kompozyt BulkEZ zapobiegający mikroprzeciekowi.
SPRING -lampy polimeryzacyjne LED – metalowe, odporne na upadek,
LASCHAL – igłotrzymacze do każdego rozmiaru nici, nożyczki tkankowe i do szwów, periotomy, narzędzia do endodoncji (Steiglitz), do protetyki i inne
BioMTA – materiał bioceramiczny koreańskiej firmy – do zastosowań analogicznych do MTA, m.in. RetroMTA wiążący w 2 minuty i niewypłukujący się.
Kursy REALNA STOMATOLOGIA.
Krany bezdotykowe MISCEA.

Hala / hall
C
Stoisko / Stand
173
ApDental.png

Firma AP Dental już od 10 lat zaopatruje Państwa w materiały stomatologiczne. Młody, energiczny i profesjonalny zespół chętnie pomoże w doborze najlepszych materiałów. W ofercie naszej firmy znajdą Państwo przede wszystkim producentów: Arkona oraz Centrix Dental (wył. na Polskę).

Arkona:

najbardziej popularny wytrawiacz w Polsce w atrakcyjnych zestawach
kompozyt Boston w pojedynczych strzykawkach
produkty dla dzieci: Flow Color i nowy lak szczelinowy
preparat do płukania kieszonek dziąsłowych w nowym składzie – PAROSIN
Flow Art, Masterbond, Glazura

Centrix:

bestseller: ENCORE D/C MiniMix – materiał do mocowania wkładów koronowo-korzeniowych i odbudowy zrębu zęba
FLUORYZACJA w jednorazowych dawkach i wielu smakach
HIT: diamentowa pasta polerska COUTURE
cement kompozytowy ABSOLUTE
NoMix, D/Sense Cristal, Benda Mikro, GripStrip
MASY WYCISKOWE: jedno- i dwuwarstwowe

 

Hala / hall
C
Stoisko / Stand
176
APOLONIA_.png

APOLONIA
PRODUCENT ODZIEŻY MEDYCZNEJ
Stylowo i z klasą, modnie i inspirująco!

Już od 25 lat budujemy markę APOLONIA, od początku stawiając sobie za cel tworzenie eleganckiej, wygodnej, najwyższej jakości odzieży medycznej.
Zdobywamy zaufanie klientów pracując z pasją, zaangażowaniem oraz dbając o szczegóły na każdym etapie produkcji.
Aby sprostać wymaganiom naszych klientów ciągle poszukujemy nowych rozwiązań w zakresie wzornictwa i wyboru nowoczesnych tkanin.
Na naszym stoisku 118 znajdziecie Państwo wiele nowych atrakcyjnych modeli oraz innowacyjne tkaniny, które zapewniają jeszcze większy komfort noszenia i nienaganny wygląd w pracy.
Zapraszamy na stoisko 118 do zapoznania się nową ofertą firmy APOLONIA.

Hala / hall
C
Stoisko / Stand
118
aquajet3.png

Firma AQUAJET jest zarejestrowanym znakiem towarowym Little Doctor
International (S) Pte. Ltd.
Od ponad 30 lat Little Doctor International (S) Pte. Ltd. produkuje i
dystrybuuje produkty spełniające najbardziej rygorystyczne wymagania
dotyczące sprzętu medycznego w Unii Europejskiej. Pragniemy
zaprezentować Państwu nasz nowy irygator AQUAJET LD-A8 skierowany do
branży stomatologicznej. Oferujemy produkt przeznaczony do użytku
domowego z silnym płynnie regulowanym ciśnieniem strumienia wody od 3 do
8 atm, który dzięki pulsacji efektywnie masuje dziąsła i poprawia
krążenie krwi. Możecie Państwo wybrać pomiędzy standardowym oraz
kolorowym (wersja dziecięca) designem. Ponadto dzięki uzyskanemu
certyfikatowi, AQUAJET jest zaklasyfikowany jako produkt medyczny.

Hala / hall
C
Stoisko / Stand
180
Arkona.jpg

ARKONA jest polskim producentem specjalistycznych wyrobów stomatologicznych, charakteryzujących się pierwszorzędną jakością udokumentowaną szczegółowymi testami klinicznymi. Jesteśmy firmą, odważnie funkcjonującą w sferze światowych specjalistycznych technologii stomatologicznych. Naszym bezwzględnym celem jest samodzielne tworzenie produktów innowacyjnych i absolutnie unikalnych nie tylko w kraju, lecz i na międzynarodowym rynku stomatologicznym. Motywowani tą ideą możemy dzisiaj poszczycić się produktami, które nie posiadają swoich odpowiedników oraz są niezmiennie rozpoznawalne wśród lekarzy i personelu gabinetów stomatologicznych.

Hala / hall
C
Stoisko / Stand
176
As_logo_na_bialym.jpg

Od 16 już lat oferujemy specjalistyczne czasopisma:
* Art of Dentistry
* Asystentka i Higienistka Stomatologiczna
* Sztuka Implantologii
* dental dialog
oraz światowe bestsellery z zakresu stomatologii i techniki dentystycznej m.in. Triki i wskazówki Geralda Ubassy, Atlas anatomiczny zębów Knuta Millera.

Wszystkie czasopisma dostępne są zarówno w wersji papierowej, jak i elektronicznej.

Art of Dentistry, Asystentka i Higienistka Stomatologiczna, Sztuka Implantologii, dental dialog is an exclusive, specialist’s journal directed to people who wants to actively deepen their knowledge and invest in their practice.

40-750 Katowice
ul. Tymiankowa 23
tel. (+48-32) 355-06-20 e-mail: as@asmedia.com.pl http://www.asmedia.com.pl http://www.aihs.asmedia.com.pl http://www.art.asmedia.com.pl http://www.si.asmedia.com.pl http://www.sklep.asmedia.com.pl

Hala / hall
C
Stoisko / Stand
140
Avatar.jpg

Avatar Stomatologa to system edukacyjny wyświetlany w poczekalni gabinetu stomatologicznego. Ma na celu motywowanie pacjentów do korzystania z kompleksowego leczenia wspierając w pracy dentystów, higienistki i recepcjonistki.

Prezenter i lektor uczą higieny jamy ustnej i motywują pacjentów do zachowań profilaktycznych. Opowiadają o metodach leczenia wykorzystywanych w Twoim gabinecie, lekarzach, usługach i technologii z jakiej korzystasz. Merytorycznie spójny przekaz stworzony przez stomatologów dla stomatologów prezentowany jest przez kilkudziesięciu aktorów, szereg animacji i muzykę, co razem składa się na profesjonalny obraz jakim jest Avatar Stomatologa.

Hala / hall
C
Stoisko / Stand
59
Atos Logo JPG.jpg
BHZ Atos MM, to Biuro Handlu Zagranicznego zajmujące się importem, produkcją własną oraz eksportem.
Firma od 29 lat sprowadza do Polski:
pasty do zębów: wybielające, lecznicze,  i inne specjalistyczne,
preparaty wybielające zęby,
tabletki do higieny aparatów ortodontycznych,
irygatory,
szczoteczki manualne, elektryczne, soniczne
akcesoria do:
Oral-B
Philips Sonicare
AquaPick
Waterpik
Produkty dla osób z suchością w jamie ustnej (kserostomia) brzydki oddech (halitoza) afty, pleśniawki, krwawiące dziąsła
Produkujemy najwyższej jakości preparaty do higieny jamy ustnej ALFA:
pasty do zębów
płyny do płukania jamy ustnej po zabiegach chirurgicznych i implantacjach
płukanki po scalingu i kiretażu
piany pozabiegowe
pasty ortodontyczne
produkty diabetyków
Hala / hall
C
Stoisko / Stand
170
BDAesthetic.png

BD Aesthetic specjalizuje się w dystrybucji i sprzedaży innowacyjnych wyrobów i urządzeń medycznych z medycyny estetycznej i Anti Aging. Wartości, które wyznaczają kierunek działania firmy, to innowacyjność, jakość, zorientowanie na klienta oraz etyka postępowania. Z ogromnym sukcesem dystrybuujemy wypełniacze Revanesse kanadyjskiej firmy Prollenium, sprzedającej produkty w ponad 80 krajach. Revanesse posiada certyfikat FDA umożliwiający sprzedaż produktu na rynku w USA; Atelokolagen LINERASE – biomateriał do rekonstrukcji i odbudowy tkanek, który otrzymał prestiżową nagrodę Perła Dermatologii Estetycznej 2016 w kategorii “Najlepszy preparat do biostymulacji tkankowej”. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy a w szczególności produktem Sunekos 200 i Sunekos 1200, nowymi systemami regeneracji macierzy pozakomórkowej (ECM) stosowanymi w procesie biogenezy skóry.

Hala / hall
C
Stoisko / Stand
166
logo-dentonet2.png

Grupa Mediowa DENTONET to ponad ćwierć wieku doświadczenia i znajomości potrzeb polskich dentystów. Flagowy brand firmy – pierwszy i niezmiennie najpopularniejszy portal stomatologiczny DENTONET przeszedł w 2016 r. gruntowną przebudowę, zyskując nie tylko nowy layout, ale i użyteczne funkcjonalności. Dwujęzyczne e-Dentico (6 pkt. MNiSW) zaliczane jest do najrzetelniejszych czasopism naukowych dla dentystów, a portal wideo Dentowizja daje najpełniejszy wgląd w pracę polskich stomatologów i życie naszego środowiska. Ofertę firmy dopełnia wydawnictwo Bestom oferujące publikacje medyczne i akcydensy pomocne w codziennej pracy lekarza dentysty.

Hala / hall
C
Stoisko / Stand
163
Pokazuje / showing 1 - 20 z 148 wyników / results
Facebook