Bezpieczne targi w Ptak Warsaw Expo

W dniach 9-11 września 2021 będzie miała miejsce czwarta odsłona targów Warsaw Dental Medica Show. To jedyne w swoim rodzaju wydarzenie integrujące środowisko stomatologii i medycyny estetycznej gwarantujące najwyższe poczucie komfortu i bezpieczeństwa jego uczestnikom.

Kolejna edycja Warsaw Dental Medica Show to najbardziej wyczekiwane wydarzenie w branży, o czym świadczy stale rosnące zainteresowanie zarówno ze strony odwiedzających, jak i wystawców. Targi od kilku lat stanowią ważny punkt w kalendarzu specjalistów z zakresu stomatologii i medycyny estetycznej. Biorąc udział w wydarzeniu uczestnicy mają możliwość dokonać kompleksowego przeglądu rynku oraz pogłębić swoją wiedzę i zdobyć nowe umiejętności. 

Istotnym aspektem, na który organizatorzy wydarzenia zwracają szczególną uwagę jest bezpieczeństwo jego uczestników. Wspominając poprzednią edycję Warsaw Dental Medica Show śmiało możemy mówić o przykładzie perfekcyjnie przygotowanego pod tym względem wydarzenia. Dzięki zastosowaniu ponadstandardowych środków podnoszących poziom bezpieczeństwa sanitarnego, zorganizowane w październiku 2020 roku targi Warsaw Dental Medica Show stworzyły doskonałe warunki dla nawiązania i podtrzymania relacji biznesowych, których efektem może być długoletnia współpraca, a także stanowiły platformę rozwoju dla lekarzy, higienistów i asystentów. 

Podczas wydarzeń organizowanych w Ptak Warsaw Expo przy każdym wejściu znajdują się kabiny dezynfekcyjne z możliwością automatycznego pomiaru temperatury. Wystawcy i odwiedzający otrzymują certyfikowane bezpłatne maski medyczne, ciągi komunikacyjne oraz cała infrastruktura spełniają najwyższe wymagania i standardy narzucone przez instytucje medyczne i sanitarne w naszym kraju. Cała powierzchnia w halach, jak i wszystkie pomieszczenia (toalety, sale konferencyjne itp.) są na bieżąco dezynfekowane. 

Międzynarodowe Targi i Kongres Stomatologii i Medycyny Estetycznej w Ptak Warsaw Expo to miejsce spotkań profesjonalistów z branży. W dogodnych warunkach, sprzyjających wymianie doświadczeń oraz umożliwiających transfer wiedzy, uczestnicy wydarzenia mogą wziąć czynny udział w inspirujących konferencjach oraz warsztatach, będących źródłem cennych i praktycznych informacji. Udział w warsztatach prowadzonych przez polskich i zagranicznych ekspertów z pewnością pozwoli na poznanie najnowszych technik wykorzystywanych w stomatologii i medycynie estetycznej oraz poszerzenie zakresu swoich umiejętności. Nieodłącznym elementem targów jest oczywiście strefa ekspozycji, gdzie uczestnicy mają szansę zobaczyć najnowsze produkty i urządzenia oferowane przez setki wystawców, jak również uzyskać najświeższe informacje na temat najnowszych technologii stosowanych w stomatologii i medycynie estetycznej.