Dlaczego warto wziąć udział w Targach?

Międzynarodowe Targi Warsaw Dental Medica Show to wyjątkowe miejsce spotkań profesjonalistów z branży medycyny estetycznej i stomatologii. Wydarzeniu towarzyszy szereg konferencji, będących źródłem cennej, eksperckiej wiedzy oraz profesjonalne warsztaty.

Wydarzenie jest doskonałą okazją na kompleksowy przegląd różnorodnej oferty przygotowanej przez setki wystawców z całej Polski i zagranicy, eksponowanej w ciekawych strefach tematycznych. Podczas trzech dni targów odwiedzający mogą bliżej poznać i przetestować najnowsze urządzenia i sprzęt do gabinetów i pracowni, jak też innowacje na rynku medycyny estetycznej i stomatologii. Przybyli na wydarzenie goście na stoiskach wystawienniczych znajdą szeroką gamę produktów i materiałów do gabinetów i pracowni, farmaceutyki, urządzenia diagnostyczne i lasery, a także odzież i produkty ochronne, jak też te służące pielęgnacji.

Poznaj pełną gamę produktów

Targi to idealne miejsce na bezpośrednie rozmowy z wystawcami o ich produktach i usługach i dokładne poznanie interesującego nas urządzenia. Z jednej strony, przybyli na wydarzenie goście mogą szczegółowo zapoznać się z produktem, uczestnicząc w jego prezentacjach i korzystając z możliwości jego przetestowania, z drugiej zaś mają niepowtarzalną okazję, aby kilka kroków dalej porównać z innymi, oferowanymi przez innych producentów lub dostawców.

Zaprezentuj się tysiącom odwiedzającym

Wystawcy w trakcie targów mają niepowtarzalną okazję do tego, aby zaprezentować swoje produkty i usługi tysiącom konsumentów, a poprzez udział w programie Hosted Buyers – umówić się na konkretne spotkania biznesowe z potencjalnymi kupcami i odbiorcami produktów i usług oferowanych przez firmę. Targi to szansa na aktywną sprzedaż, ale także na promocję firmy. Dzięki szerokiej kampanii w branżowych mediach, marka wystawcy jest prezentowana w Polsce i zagranicą, docierając do szerokiego grona profesjonalistów.

Posiadając własne stoisko na targach, przedsiębiorcy mogą zbudować cenne relacje biznesowe, zbudować bazę nowych klientów, ale także usłyszeć o ich potrzebach, co pozwoli na jeszcze lepsze dopasowanie oferty do oczekiwań odbiorców, co w efekcie wpłynie na zwiększenie zysków firmy. Odpowiednie zadbanie o stoisko może przyciągnąć uwagę wielu klientów.

Sprawdź ofertę indywidualnej zabudowy targowej: https://warsawexpo.eu/zabudowa-targowa/

Zyskaj cenną wiedzę

Nieodłączną część Warsaw Dental Medica Show stanowi Kongres. Biorąc udział w wydarzeniu uczestnicy mogą skorzystać z otwartych wykładów i konferencji z udziałem wybitnych autorytetów – praktyków. Udział w warsztatach prowadzonych przez polskich i zagranicznych ekspertów z pewnością pozwoli na poznanie najnowszych technik wykorzystywanych w stomatologii i medycynie estetycznej oraz poszerzenie zakresu swoich umiejętności. Wydarzenie jest doskonałym miejscem rozwoju zarówno dla lekarzy, jak i higienistek i asystentek.

Zachęcamy do udziału w targach!