Dziś Światowy Dzień Dentysty!

Wszystkim Dentystom życzymy, aby na twarzach Pacjentów gościł zawsze szeroki, szczery uśmiech! 

Zawód stomatologa to ciężki kawałek chleba. W obecnych czasach, kiedy dentyści w znacznym stopniu narażeni są na zakażenie się koronawirusem, branża stomatologiczna stanęła przed dużym wyzwaniem. Jesteśmy pełni podziwu oraz wdzięczności dla dentystów za to, że dbają o nasze zdrowie, często narażając własne.

Wiele osób unika wizyty w gabinecie dentystycznym – niestety bardzo często ze strachu, bez względu na to, że obecnie dentyści znieczulają i leczą niemal bez bólu, a ich gabinety wypełnia najnowsza aparatura. Stres wynikający z obawy przed leczeniem stomatologicznym zredukować może dentysta, któremu w pełni zaufamy. Znalezienie dobrego, kompetentnego dentysty, do którego nie będziemy mieli obaw umówić się na wizytę to nieoceniona kwestia. Pomimo wysokiej konkurencji na rynku i licznych gabinetów oraz klinik stomatologicznych, dobrze jest znaleźć swojego dentystę, u którego będziemy czuć się komfortowo. 

Wizyta u dobrego stomatologa charakteryzuje się indywidualnym podejściem do pacjenta oraz możliwością swobodnej komunikacji. Kompetentny stomatolog dokładnie wysłucha tego, co pacjent ma do powiedzenia oraz wystawi diagnozę i w zrozumiały sposób opowie na czym będzie polegało leczenie i jaki będzie jego przebieg. Oczywiście nie bez znaczenia jest odpowiednio wyposażony w nowoczesny sprzęt gabinet oraz wiedza na temat wszystkich stomatologicznych nowinek.

Niepowtarzalną okazją do poznania najnowszych branżowych trendów są targi Warsaw Dental Medica Show. W trakcie wydarzenia uczestnicy mają szansę uzyskać informacje na temat najnowszych technologii i technik stosowanych w stomatologii, jak również zobaczyć najnowsze produkty i urządzenia oferowane przez setki wystawców. Międzynarodowe Targi i Kongres Stomatologii i Medycyny Estetycznej w Ptak Warsaw Expo to także doskonała okazja na nawiązanie nowych relacji biznesowych. Dodatkowo, Warsaw Dental Medica Show co roku towarzyszy kongres oraz warsztaty, w trakcie których stomatolodzy mogą zdobyć rozległą wiedzę teoretyczną i zebrać ciekawe doświadczenia.

IV edycja Międzynarodowych Targów i Kongresu Stomatologii i Medycyny Estetycznej – Warsaw Dental Medica Show odbędzie się w dniach 9-11 września 2021 w Ptak Warsaw Expo.

Serdecznie zapraszamy na targi!