Kilkanaście miesięcy wytężonej pracy nad Warsaw Dental Medica Show zyskuje powoli swój ostateczny kształt: ogromna hala targowa Ptak Warsaw Expo zapełnia się nowoczesnymi stoiskami wystawienniczymi  

To już czwarta odsłona Międzynarodowych Targów i Kongresu Stomatologii i Medycyny Estetycznej, określana w branży jako “święto stomatologii”. Trudno się dziwić takiemu nazewnictwu, zwłaszcza jeśli zdamy sobie sprawę ze skali wydarzenia. Trzydniowa impreza wypełniona jest bowiem prestiżowymi i opiniotwórczymi kongresami (Stomatologii, Medycyny Estetycznej oraz EduAsyst), Dniem Nowych Technologii, a także licznymi warsztatami i szkoleniami. 

Podstawą Warsaw Dental Medica Show pozostają jednak tradycyjne targi, podczas których zaprezentują się kluczowe na rynku firmy, stowarzyszenia i media. Pisząc o “tradycyjnych targach” należy jednak wziąć pod uwagę, że są organizowane przez Ptak Warsaw Expo, a więc największy ośrodek tego typu w Europie Środkowej. I jak przystało na lidera, centrum to zarówno zaspokaja głód branży, spragnionej klasycznej wymiany handlowej, jak i proponuje nowoczesne udoskonalenia sprawdzonej formuły targowej. 

Jedną z wielkich innowacji, wprowadzonych przez Ptak Warsaw Expo, było odejście od oferowania klientom gotowych stoisk targowych. Każdy wystawca, który zgłosił chęć uczestnictwa w Warsaw Dental Medica Show, rozpoczął rozmowy z liderem targów, których celem było stworzenie indywidualnej wizji przyszłego stoiska, odpowiadającej na potrzeby danej firmy.  

Obecnie, na kilka dni przed rozpoczęciem targów, wykwalifikowany zespół techników rozpoczął pracę nad tym, aby zmaterializować plany projektantów i nadać im ostateczny kształt. Co ważne, Ptak Warsaw Expo odeszło od budowania stoisk z okty, a więc najpopularniejszego materiału wśród ośrodków targowych, na rzecz dużo bardziej nowoczesnego połączenia drewna, płyty pilśniowej i wykładziny. 

A wszystko po to, aby już 9 września hala Ptak Warsaw Expo zapełniła się tysiącami odwiedzających, którzy rozpoczną wspólne świętowanie w najbardziej estetycznych i komfortowych warunkach pośród wszystkich ośrodków targowych tej części kontynentu.