Prof. Tomasz Gedrange zaprasza na Warsaw Dental Medica Show

Szanowni Państwo,

w imieniu własnym oraz całej społeczności Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego serdecznie zapraszam na IV Kongres Stomatologii objęty patronatem PTS podczas Targów Warsaw Dental Medica Show, które odbędą się w Nadarzynie, w dniach 9-11 września 2021 roku.

Nasze wydarzenie edukacyjne podczas targów WDMS 2021 to jedno z największych spotkań branży stomatologicznej w tym roku i to nie tylko w Polsce ale oczywiście całej Europie. Zaprosiliśmy szeroką gamę najlepszych wykładowców z całego świata a same wykłady odbędą się w bezpieczny sposób stacjonarnie, a nie online czym każdy z nas jest już zmęczony.

Sesje wykładowe zostały przygotowane tak, by każdy ze stomatologów mógł znaleźć coś ciekawego dla siebie każdego dnia. Pierwszego dnia zaplanowaliśmy tematy związane z wykorzystaniem laserów w stomatologii oraz przy korektorach estetycznych. Sesję piątkową będzie prowadził prof. dr hab. Tomasz Konopka, która w pierwszej części dotyczyć będzie postępów w paradontologii, a w drugiej połowie dnia omówimy praktyczne aspekty funkcjonowania gabinetów stomatologicznych w kontekście tematyki covid-owej. Sesję popołudniową poprowadzi prof. dr hab. n. med. Krzysztof Simon, który należy do jednych z największych ekspertów w tej tematyce w Polsce. Jestem przekonany, że ten wykład będzie z całą pewnością budził wielkie zainteresowanie i to nie tylko u lekarzy stomatologów ale i również u przedstawicieli innych praktyk lekarskich. Ostatnim dniem wykładów będzie sobota, gdzie tą sesję wykładową zaplanowaliśmy dla Ortodoncji oraz Chirurgii Stomatologicznej z udziałem prof. dr hab. n. med. Marzeny Dominiak. Co ciekawe, tematyka została tak dopasowana, że z ciekawością wykładu wysłuchają nie tylko ortodonci czy chirurdzy ale z pewnością szerokie grono lekarzy stomatologów i nie tylko.

Serdecznie zapraszam do Ptak Warsaw Expo w dniach 9-11 wrzesień 2021!

Prof. Tomasz Gedrange, Polskie Towarzystwo Stomatologiczne

źródło: Strona PTS

IV Kongres Stomatologiczny organizowany przez Polskie Towarzystwo Stomatologiczne

Wyjątkowe wydarzenie edukacyjne dla lekarzy stomatologów, którzy chcą poszerzyć wiedzę i podnieść Swoje umiejętności. Skorzystaj z teoretycznej i praktycznej wiedzy przekazywanej podczas Kongresu oraz sprawdź najnowsze produkty oraz trendy w branży stomatologicznej podczas targów

Sprawdź harmonogram