Bezpieczeństwo na targach Warsaw Dental Medica Show

Przygotowujemy się do Warsaw Dental Medica Show 2020 w warunkach wzmożonych standardów bezpieczeństwa i zgodnie z aktualnymi wytycznymi oraz zaleceniami przewidzianymi dla organizatorów wydarzeń targowych.
Biorąc pod uwagę powyższe wytyczne obiekt targowo-kongresowy PTAK Warsaw Expo spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa w Europie Środkowej.
Dysponujemy 143 000 m kw. powierzchni, co pozwala na jednoczesne uczestnictwo w targach ponad 57 000 osób dziennie (przy zaleceniu wolnej przestrzeni 2,5 m kw./osobę).
Jako jedyny obiekt w Polsce, możemy zorganizować targi i towarzyszące im wydarzenia na taką skalę z zachowaniem wszelkich wymogów bezpieczeństwa oraz bez uszczerbku dla jakości Warsaw Dental Medica Show.
W tym roku będzie to wyglądać trochę inaczej, ale zobaczcie krótką relację z poprzedniej edycji.

Warsaw Dental Medica Show od pierwszej edycji stanowiły silną konkurencję dla innych wydarzeń branży stomatologicznej. Format imprezy będący połączeniem wystawy, show i części merytorycznej zyskał nie tylko uznanie profesjonalistów, ale z czasem stał się platformą wykorzystywaną przez wykładowców i lekarzy stomatologii w komunikacji najbardziej kluczowych kwestii.

Kongresy i warsztaty podczas Warsaw Dental Medica Show cieszą się olbrzymim zainteresowaniem. W tym roku trzeba pamiętać, że z uwagi na obostrzenia ograniczona jest liczba uczestników, dlatego już dziś warto dokonać zakupu biletu na wydarzenie, które odpowiada naszym potrzebom. W programie merytorycznym znajdziemy kilka bloków poświęconych dla lekarzy oraz dedykowane bloki przeznaczone tematycznie dla higienistek.

Warsaw Dental Medica Show zostało objęte Patronatem Naukowym przez The Dawson Academy Polska, Polskie Stowarzyszenie Implantologiczne oraz Implantologię Stomatologiczną.
Weź udział w jedynym wydarzeniu dla polskiej stomatologii w 2020 r