Ratyński Medical Concept – Ratyński Design & Build – Jeden kontakt! Jeden wykonawca!

“Stworzymy Twój gabinet” - pod takim hasłem będziemy prezentować się wraz z 314.pl i PWArchitekci na IV Międzynarodowych Targach i Kongresie Stomatologii i Medycyny Estetycznej w dniach 9-11 września 2021.

W czym się specjalizujemy?

Jesteśmy firmą projektowo – wykonawczą o zasięgu ogólnopolskim. Zazwyczaj występujemy w charakterze generalnego wykonawcy inwestycji.

Opracowujemy projekty techniczne, tworzymy projekty wnętrz, wykonujemy prace wykończeniowe oraz instalacyjne, dostarczamy wyposażenie meblowe, stolarkę drzwiową i okienną oraz zarządzamy procesem inwestycyjnym.

Posiadamy kilkanaście lat doświadczenia a na naszym koncie jest już kilkaset zrealizowanych projektów w branży retail, office oraz w obszarze prywatnej służby zdrowia, tj. klinik, aptek i gabinetów medycznych w Polsce i innych krajach Unii Europejskiej, głównie w Niemczech.

 

Charakteryzuje nas kompleksowość, solidność i elastyczność – sprostamy Państwa wymaganiom!

OTWIERASZ LUB MODERNIZUJESZ PLACÓWKĘ MEDYCZNĄ?

WYBÓR NIERUCHOMOŚCI – Wesprzemy Twojego projektanta lub oddelegujemy swojego, który we wstępnej analizie ustali czy lokal spełnia wymogi podstawowe, takie jak wysokość sufitów, wentylacja i pozostałe niezbędne do rozpoczęcia realizacji.

WERYFIKACJA LOKALIZACJI – Sprawdzimy czy na danym obszarze może powstać placówka (m.in. czy zachowana jest odpowiednia odległość od wyznaczonych przepisami poszczególnych punktów lub nie wykluczają tego zapisy miejscowego planu zagospodarowania).

DOPEŁNIENIE FORMALNOŚCI – Wiemy jak rozwiązać przeszkody prawne dla nieoczywistych przestrzeni, w razie potrzeby zmienimy sposób użytkowania obiektu lub pomożemy przy sprostaniu dodatkowym wymaganiom formalnym.

 

UWZGLĘDNIENIE SZCZEGÓLNYCH WARUNKÓW:

– Dostosujemy przestrzeń do restrykcji prawnych,

– Spełnimy warunki przestrzenne, techniczne oraz instalacyjne dla technologii medycznych,

– Położymy duży nacisk na dostępność obiektu dla osób z dysfunkcją ruchową (uwzględnimy podjazdy, szersze otwory drzwiowe, usuniemy progi),

– Dobierzemy oświetlenie, zgodne z przepisami prawnymi, ale również mające wpływ na komfort pacjentów i pracowników.

 

KOMPLEKSOWA REALIZACJA–  Zapewnimy najwyższe standardy wykończenia, aby wnętrza Twojej placówki były estetyczne, bezpiecznie i funkcjonalne. Odbiorcą końcowym jest pacjent, ale pamiętamy także by współpracownicy czuli się dobrze w swojej pracy. Jako generalny wykonawca zaprojektujemy przestrzeń, dokonamy aranżacji powierzchni bądź przebudowy lokalu, zaprojektujemy, dostarczymy i zamontujemy oświetlenie, przeprowadzimy demontaż i montaż instalacji wewnętrznych, zapewnimy projekt, dostawę i montaż mebli.

 

Rozpocznij swój projekt z nami!

https://ratynski.expert