Warsaw Dental Medica Show 2021

Między 9 a 11 września w Ptak Warsaw Expo odbędzie się IV edycja Międzynarodowych Targów i Kongresu Stomatologii i Medycyny Estetycznej – Warsaw Dental Medica Show. To jedyne w swoim rodzaju wydarzenie integrujące środowisko stomatologii i medycyny estetycznej, realizowane w formule wielkiej branżowej imprezy.

Warsaw Dental Medica Show od pierwszej edycji stanowią ważny punkt w kalendarzu wydarzeń dla branży stomatologicznej. Format imprezy będący połączeniem wystawy, show i części merytorycznej zyskał nie tylko uznanie profesjonalistów, ale z czasem stał się platformą wykorzystywaną przez wykładowców i lekarzy do debaty o najbardziej kluczowych kwestiach w zakresie stomatologii i medycyny estetycznej. 

Podczas IV edycji wydarzenia nie zabraknie inspirujących konferencji oraz warsztatów, będących źródłem cennej wiedzy i praktycznych informacji. Udział w warsztatach z pewnością pozwoli na poznanie najnowszych technik wykorzystywanych w stomatologii i medycynie estetycznej oraz podszlifowanie swoich umiejętności. Warsaw Dental Medica Show jest doskonałym miejscem rozwoju zarówno dla lekarzy, jak i higienistek i asystentek.

Międzynarodowe Targi i Kongres Stomatologii i Medycyny Estetycznej w Ptak Warsaw Expo to niepowtarzalna okazja na nawiązanie nowych relacji biznesowych, a także odkrycie rynkowych trendów. Udział Warsaw Dental Medica Show umożliwia dokonanie kompleksowego przeglądu różnorodnej oferty od wystawców z całej Polski i zagranicy, wyeksponowanej w ciekawych strefach tematycznych oraz prowadzenie bezpośrednich rozmów z wystawcami o ich produktach i usługach. 

Rokrocznie w targach biorą udział przedstawiciele firm oferujących, między innymi: materiały, produkty oraz sprzęt do gabinetów stomatologicznych i pracowni protetycznych, urządzenia i materiały diagnostyczne, farmaceutyki oraz odzież i produkty ochronne, a także sprzęt służący do radiologii. W trakcie Warsaw Dental Medica Show można zapoznać się również z ofertą pracowni dentystycznych i protetycznych, jak również klinik medycyny estetycznej.

Poprzednia edycja Warsaw Dental Medica Show – zrealizowana w okresie pandemii i wobec wynikających z niej obowiązujących restrykcji, zakończyła się sukcesem. W trakcie Warsaw Dental Medica Show 2020 nie brakowało chętnych do zapoznania się z ofertą wystawców. W celu przetestowania najciekawszego sprzętu i narzędzi, czy też przeprowadzenia rozmowy z wystawcą, ustawiały się kolejki. Organizatorzy zaaranżowali spotkania dla specjalistów z branży, będące fundamentem dla nawiązania i podtrzymania relacji biznesowych, których efektem może być długoletnia współpraca.  

Ptak Warsaw Expo dołoży wszelkich starań, aby po raz kolejny stworzyć najlepsze warunki dla nawiązania i podtrzymania relacji biznesowych, których efektem może być długoletnia współpraca.  

Do zobaczenia na targach!