Wielkie otwarcie Warsaw Dental Medica Show 

“Zapowiadają się wyjątkowe targi” — mówią wystawcy i odwiedzający IV Międzynarodowych Targów i Kongresów Stomatologii i Medycyny Estetycznej. Warsaw Dental Medica Show właśnie wystartowały 

Cała branża stomatologiczna od miesięcy czekała na to wyjątkowe wydarzenie. Trzy kongresy, Dzień Nowych Technologii oraz liczne warsztaty i szkolenia to wielkie atuty targów, które jak co roku przygotowuje Ptak Warsaw Expo. 

“Stworzenie tegorocznej edycji wymagało ogromnego zaangażowania” — mówi Agnieszka Dąbkowska, dyrektorka Warsaw Dental Medica Show. I dodaje: “Cały czas wielką pomocą było dla nas wsparcie kluczowych na rynku firm oraz stowarzyszeń. To one są podstawą naszej imprezy”. 

Partnerem strategicznym targów jest Polskie Towarzystwo Stomatologiczne, honorowym – Ogólnopolska Izba Gospodarcza Wyrobów Medycznych POLMED, strategicznymi – Galderma, Cerkamed i DentalHolding, merytorycznymi – BTL i Croma, złotymi  Oral-B i EurMed, naukowymi – Polskie Stowarzyszenie Implantologiczne, Polskie Towarzystwo Stomatologii Laserowej oraz “Implantologia Stomatologiczna”.  

Wśród wystawców znaleźli się ponadto m.in. Beauty Europe, Enel-med, Optident, KolDental, Denon Dental, Meditrans, Dentomax, Poldent oraz Ersa Medical. “Wielu z naszych wystawców przygotowało nie tylko prezentacje swoich najnowszych produktów, lecz także ciekawe szkolenia i wykłady. Wszystko to przekłada się na stworzenie wspaniałej atmosfery do nawiązywania relacji biznesowych oraz poszerzania swoich kompetencji” — podsumowuje Dąbkowska.  

Poniżej publikujemy plan hali targowej Warsaw Dental Medica Show, na którym możecie odszukać interesujących Was wystawców, stowarzyszenia oraz patronów medialnych.